KULLANIM KOŞULLARI

Online mağazamıza hoşgeldiniz! Cyber Teknoloji ve iştirakleri size aşağıdaki şartlara bağlı olarak hizmetlerini sunmaktadır. Bu web sitesini ziyaret ederseniz veya alışveriş yaparsanız, bu koşulları kabul edersiniz. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

GİZLİLİK

Uygulamalarımızı anlamak için lütfen web sitemizi ziyaretinizi de düzenleyen Gizlilik Bildirimini inceleyin.

ELEKTRONİK İLETİŞİM

Cyber Teknoloji’yi ziyaret ettiğinizde veya bize e-posta gönderdiğinizde, bizimle elektronik olarak iletişim kuruyorsunuz. Bizden elektronik olarak iletişim almayı kabul ediyorsunuz. Sizinle e-posta ile veya bu sitede ilan göndererek iletişim kuracağız. Size sağladığımız tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimin, bu tür iletişimin yazılı olması için herhangi bir yasal zorunluluğu elektronik olarak karşıladığını kabul etmektesiniz.

TELİF HAKKI

Metin, grafik, logo, düğme simgeleri, görüntüler, ses klipleri, dijital indirmeler, veri derlemeleri ve yazılım gibi bu sitede yer alan tüm içerikler, Cyber Teknoloji veya içerik tedarikçilerinin mülkiyetindedir ve uluslararası telif hakkı yasaları ile korunmaktadır. Bu sitedeki tüm içeriklerin derlenmesi, Cyber Teknoloji’nin bu koleksiyonuna telif hakkı veren ve uluslararası telif hakkı yasaları ile korunan Cyber Teknoloji’nin münhasır mülküdür.

TİCARET MARKASI

Cyber Teknoloji’nin ticari markaları ve ticari kıyafetleri, Cyber Teknoloji olmayan herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak, müşteriler arasında karışıklığa yol açabilecek herhangi bir şekilde veya herhangi bir şekilde Cyber Teknoloji’yi küçümseyen ya da yok eden herhangi bir şekilde kullanılamaz. Cyber Teknoloji’nin veya bu sitede yer alan yan kuruluşlarının sahip olmadığı diğer tüm ticari markalar, Cyber Teknoloji veya bağlı şirketlerinin bağlı olduğu, bağlı kalmayacağı veya sponsor olamayacağı ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

LİSANS VE SİTE ERİŞİMİ

Cyber ​​Teknoloji, Cyber ​​Teknoloji’nin açık yazılı izni haricinde, bu siteye erişmek ve bu siteyi kişisel olarak kullanmak ve indirmemek (sayfa önbelleğe alma dışında) veya herhangi bir kısmını değiştirmemek için sınırlı bir lisans vermektedir. Bu lisans, bu sitenin veya içeriğinin herhangi bir yeniden satışını veya ticari kullanımını içermez: Ürün listelemelerinin, açıklamalarının veya fiyatlarının herhangi bir şekilde toplanması ve kullanılması: Bu sitenin veya içeriğinin herhangi bir türevi kullanımı: hesap bilgilerinin indirilmesi veya kopyalanması Başka bir tüccarın faydası: veya herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzeri veri toplama ve çıkarma aracı kullanımı. Bu sitenin ya da bu sitenin herhangi bir kısmı, Cyber ​​Teknoloji’nin yazılı izni olmaksızın çoğaltılamaz, çoğaltılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz, yeniden satılamaz, ziyaret edilemez veya başka bir şekilde istismar edilemez. Cyber ​​Teknoloji ve iş ortaklarımızın açık yazılı rızası olmadan ticari marka, logo veya diğer özel bilgileri (resimler, metin, sayfa düzeni veya form dahil) içermek üzere çerçeveleme tekniklerini çerçeveleyemez veya kullanamazsınız. Cyber ​​Teknoloji’nin açık yazılı izni olmaksızın, Cyber ​​Teknoloji’nin adını veya ticari markalarını kullanan herhangi bir meta etiketi veya başka bir “gizli metin” kullanamazsınız. Herhangi bir yetkisiz kullanım, Cyber ​​Teknoloji tarafından verilen izin veya lisansı sona erdirir. Siber Teknoloji’yi, iştiraklerini veya ürünlerini ya da hizmetlerini sahte, yanıltıcı, aşağılayıcı bir şekilde tasvir etmediği sürece, Cyber ​​Teknoloji’nin ana sayfasına bir köprü oluşturmak için sınırlı, geri alınabilir ve münhasır olmayan bir hak verilir. aksi takdirde saldırgan madde. Herhangi bir yazılı izin olmaksızın, herhangi bir Cyber ​​Teknoloji logosunu veya başka bir müseccel grafik veya ticari markayı kullanamazsınız.

ÜYELİK HESABINIZ

Bu siteyi kullanırsanız, hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumakla ve bilgisayarınıza erişimi kısıtlamakla yükümlüyüz ve hesabınız veya şifreniz altında gerçekleşen tüm etkinliklerin sorumluluğunu kabul etmeyi kabul edersiniz. 18 yaşın altındaysanız, web sitemizi yalnızca bir ebeveyn veya velinin katılımıyla kullanabilirsiniz. Cyber Teknoloji ve iştirakleri, hizmeti reddetme, hesapları sonlandırma, içeriği kaldırma veya düzenleme veya emirlerini tamamen kendi takdirine bağlı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

YORUMLAR, YORUMLAR, E-POSTALAR VE DİĞER İÇERİK

Ziyaretçiler yorumlar, yorumlar ve diğer içerikleri gönderebilir: içerik yasadışı, müstehcen, tehdit edici, karalayıcı, mahremiyete ve fikri mülkiyet haklarının ihlal edilmesine karşı önerilerde bulunmadan öneri, fikir, yorum, soru veya diğer bilgileri gönderebilir. veya üçüncü taraflara zarar vermek veya sakıncalı olmak ve yazılım virüslerini, politik kampanyaları, ticari talepleri, zincir mektuplarını, toplu postaları veya herhangi bir “spam” türünü içermez veya içermez. Sahte bir e-posta adresi kullanamaz, herhangi bir kişi veya varlığın kimliğine bürünemez ya da bir kartın veya başka bir içeriğin kökenine aykırı davranamazsınız. Cyber ​​Teknoloji, bu tür içeriği kaldırma veya düzenleme hakkını saklı tutar (ancak yükümlülüğü değil), ancak yayınlanan içeriği düzenli olarak gözden geçirmez. İçerik yayınlıyor veya materyal gönderiyorsanız ve aksi belirtilmedikçe, Cyber ​​Teknoloji ve iştirakçilerine, kullanımı, çoğaltılması, değiştirilmesi, uyarlanması, yayınlanması, tercüme edilmesi, çevrilmesi, telif hakkı bulunmayan, kalıcı, geri alınamaz ve tamamen alt lisanslanabilir bir hak vermesine izin veriyorsunuz. Herhangi bir medyada, dünya genelinde bu tür içeriklerden türev çalışmalar oluşturmak, dağıtmak ve görüntülemek. Cyber Teknoloji’yi ve iştiraklerini ve alt lisanslarını, seçtikleri takdirde bu içerikle bağlantılı olarak verdiğiniz adı kullanma hakkını verirsiniz. Yayınladığınız içeriğin tüm haklarına sahip olduğunuzu veya başka bir şekilde kontrol ettiğinizi beyan ve garanti edersiniz: içeriğin doğru olduğu: sağladığınız içeriğin kullanımının bu politikayı ihlal etmediği ve herhangi bir kişi veya varlığa zarar vermeyeceği: ve sağladığınız içerikten kaynaklanan tüm hak talepleri için Cyber ​​Teknoloji’yi veya iştirakçilerini tazmin edeceksiniz. Cyber Teknoloji, herhangi bir faaliyet veya içeriği izleme, düzenleme veya kaldırma yükümlülüğü taşımamaktadır. Cyber Teknoloji, sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın gönderdiği herhangi bir içerik için sorumluluk kabul etmez ve hiçbir sorumluluk kabul etmez.

KAYBETME RİSKİ

Cyber Teknoloji’den satın alınan tüm ürünler bir gönderi sözleşmesine göre yapılır. Bu, temel olarak, bu tür ürünler için kayıp ve unvan riskinin, taşıyıcıya teslimatımız üzerinden size ulaşacağı anlamına gelir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI

CYBER Teknoloji ve ortakları mümkün olduğunca doğru olmaya teşebbüs ediyor. Ancak, Cyber ​​Teknoloji, bu sitenin ürün açıklamalarının veya diğer içeriğinin doğru, eksiksiz, güvenilir, güncel veya hatasız olduğunu garanti etmez. Cyber Teknoloji tarafından sunulan bir ürün açıklandığı gibi değilse, tek çözümünüz onu kullanılmamış durumda iade etmektir.

GARANTİLERİN SORUMLULUĞU VE SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI BU SİTE, CYBER TEKNOLOJİ TARAFINDAN “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” TEMELİNDE SAĞLANIR. CYBER TEKNOLOJİ, BU SİTENİN İŞLENMESİNDEN VEYA BU SİTEYE VERİLEN BİLGİLER, İÇERİK, MALZEMELER VEYA ÜRÜNLERLE İLGİLİ AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR AÇIK VEYA ZIMNİ GARANTİ VERMEZ. BU SİTENİN KULLANIMINIZIN RİSKİ SİZE AİT OLDUĞUNU AÇIKÇA KABUL EDERSİNİZ. GEÇERLİ YASANIN İZİN VERDİĞİ TAM OLARAK, CYBER TEKNOLOJİ, SATILABİLİRLİK VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK İLE İLGİLİ ZIMNİ GARANTİLER DE DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ REDDEDER. CYBER TEKNOLOJİ, BU SİTENİN, HİZMETÇİLERİNİN VEYA CYBER TEKNOLOJİ’DEN GÖNDERİLEN E-POSTANIN VİRÜSLER VEYA DİĞER ZARARLI BİLEŞENLER OLMADIĞINI GARANTİ ETMEZ. CYBER TEKNOLOJİ, BU SİTE KULLANIMINDAN DOĞRUDAN, DOLAYLI, GELİP GEÇİCİ, CEZALANDIRICI VE SONUÇTA ORTAYA ÇIKAN ZARARLAR DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR ZARARDAN SORUMLU DEĞİLDİR. BELİRLİ DEVLET HUKUKU, ZIMNİ GARANTİLER VEYA BELİRLİ HASARLARIN KAPSAM DIŞI TUTULMASINA VEYA SINIRLANDIRILMASINA İLİŞKİN SINIRLAMALARA İZİN VERMEMEKTEDİR. BU KANUNLARIN SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMASI HALİNDE, YUKARIDA BELİRTİLEN SORUMLULUKLAR, İSTİSNALAR VEYA SINIRLAMALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR VE SİZE EK HAKLARA SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

UYGULANABİLİR YASA

Cyber Teknoloji’yi ziyaret ederek, yasalar çatışması ilkelerini dikkate almadan TÜRKİYE, T.C’nin yasalarının, bu Kullanım Koşullarını ve Cyber Teknoloji veya iştirakçileri arasında doğabilecek her türlü uyuşmazlığı yöneteceğini kabul etmektesiniz.

ANLAŞMAZLIKLAR

Cyber Teknoloji’ye veya Cyber Teknoloji ile satın aldığınız ürünlere herhangi bir şekilde ilişkin herhangi bir ihtilaf, herhangi bir şekilde Cyber Teknolojileri’ni ihlal etmekle tehdit ettiğiniz veya ihlal ettiğiniz ölçüde, İstanbul, Türkiye’ye gizli tahkime sunulacaktır. mülkiyet hakları, Cyber Teknoloji, İstanbul, Türkiye’deki herhangi bir eyalet veya federal mahkemede ihtiyati tedbir veya diğer uygun yardım talep edebilir ve bu tür mahkemelerde münhasır yargı yetkisine ve mekana rıza gösterebilirsiniz. Bu anlaşma uyarınca tahkim, Tüketici Hakem Heyeti Tahkim Derneği’nin hüküm sürdüğü kurallar çerçevesinde yürütülür. Hakemler ödülü bağlayıcı olacaktır ve herhangi bir yetkili mahkemede bir karar olarak girilebilir. Yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, bu anlaşmaya göre herhangi bir tahkim, bu Anlaşmaya tabi herhangi bir başka tarafı ilgilendiren bir tahkime, ister sınıf tahkim yargılaması olsun, ister başka bir şekilde, herhangi bir tahkim ile birleştirilemez.

SİTE POLİTİKALARI, DEĞİŞİM VE BÖLÜNEBİLİRLİK

Lütfen bu sitede yayınlanan Gönderi ve iade politikası gibi diğer politikalarımızı gözden geçirin. Bu politikalar ayrıca şirketimi ziyaretinizi de yönetmektedir. Sitemiz, politikalarımızda ve bu kullanım koşullarında herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutarız. Bu koşullardan herhangi biri geçersiz, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz kabul edilirse, bu koşul ayrılabilir sayılır ve kalan koşulların geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

SORULAR:

Kullanım Koşullarımız, Gizlilik Politikamız ya da diğer politikalarla ilgili sorular ile ilgili sorularınız üst menüdeki “İletişim” bağlantısını tıklayarak destek ekibimize yönlendirilebilir. Ya da bize e-posta gönderebilirsiniz: info@cyberteknoloji.com

Şimdi Ara!