E-Posta Pazarlama

E-posta üzerinden pazarlama mesajının çok sayıda kitleye ulaşması mümkündür. Bu sebeple E-posta pazarlama ile pek çok firmanın ulaşmak istediği kitlenin de ötesinde bir kitleye ulaşması sağlanır.

Hizmetinizi detaylandırmanız, yaptığınız kampanyalar hakkında anında bilgi sahibi olunması pazarlamanın ne kadar etkin bir şekilde yürütüldüğü ile doğrudan ilgilidir diyebiliriz.

e-posta-pazarlamasi

E-Posta Pazarlama Nasıl Olur?

Appropriately actualize unique e-business for low-risk high-yield initiatives. Intrinsicly communicate emerging expertise before principle-centered catalysts for.

Kurallar

E-posta pazarlamasının nasıl yapıldığını ve nelere dikkat edilmesi gerekildiği araştırılmasının yapılması.

Strateji

Tek seferlik mail gönderilerinden çok şey beklemeyin. Uzun vadeli olarak düşünmek gerekir.

Organik Data

Kendi kişi listenizi oluşturun. Liste oluştururken ne kadar detay girerseniz hedefleriniz de o kadar kolay olur.

Pazarlama Listesi

Listenizi gruplara ayrılması; Ayrı ayrı gönderim yaparak her liste için özel ölçümleme yapılır.

Kişiselleştirme

Kişiye özel gönderimler sonucu e-mail açılma ve satışla sonuçlanma oranı daha yüksektir.

E-Posta Tasarımı

Kaliteli e-posta tasarımı, ürün ve hizmetinizin satılmasında en etkili unsurdur.

Raporlama

En iyi pazarlama, ölçülebilen pazarlamadır. Gönderim sonuçları analiz edilir.

Süreklilik

Zaman zaman buradayız mesajı vermek, müşterilere olan değeri yansıtmaktadır.

Hizmetinizi detaylı bir şekilde açıkladığımız, görseller ile desteklediğiniz maili tek seferde çok sayıda kişiye ulaştırma imkanınız olacak. Bunun için e-posta pazarlama hizmetinden yararlanıyor olmanız, profesyonel şekilde düzenli olarak e-posta gönderiminin yapılmasını sağlayacaktır. Direkt olarak farklı kişilere gönderilen bilgilendirme mailleri ile bir anda sayıca oldukça fazla olan kitlelere hitap etme şansını yakalayabilirsiniz.

Pazarlama Hizmeti;

Belirlenmiş olan kişilere düzenli olan mail gitmesi ile olacaktır. Gerek ürün tanıtımları gerekse direkt olarak hizmetin niteliği hakkında sunulan bilgiler ile tahmin ettiğinizden çok daha hızlı şekilde ticari açıdan avantaja geçeceğinizi bilmelisiniz. Bir kişiye telefon ile ulaşmaktan çok daha kolay olan mail ile iletişim, kolayca bilgi vermeniz hizmetinizi detaylandırmanızı sağlayacaktır.

E-posta pazarlama ile sizinle iletişime geçmek isteyen kişiler iletişime geçecek. Yani sunmuş olduğumuz maile ilgi duymuş olan kişinin size dönüş yapması mümkün olacak. Bu sayede hiçbir şekilde zaman kaybetmeden, direkt olarak sizin hizmetiniz hakkında bilgi almak isteyen kişiye birebir zaman ayırmış olacaksınız.

E-posta Pazarlama Avantajları

Sizden talep edilen hizmet her ne olursa olsun, bunun tanıtımını yaparak çok daha fazla kazanma şansı elde edeceksiniz. Bunun için her defasında daha büyük kitlelere hizmetinizi ulaştırıyor olmanız gerekir. E-posta pazarlama, bir zincir gibi büyüdüğünden, avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kısa sürede çok daha fazla kişiye ulaşmak

İletişimin oldukça hızlı ve kolay olması

Zamandan tasarruf ederek tanıtımların yapılması gibi avantajlarınız olacak.

Yukarıda verilen avantajları elde etmek için resmi mail adresleri üzerinden insanlara ulaşmanız yeterlidir. Bu sizin çok fazla zamanınızı almadığından, rahatlıkla bu hizmetten yararlanmayı talep etmeniz mümkündür. Farklı mail adresleri ile her geçen gün pazarlama avantajınızı arttırabilirsiniz. E-posta pazarlama hizmetinin profesyonel olması sizi ileriye taşıyacaktır.

Şimdi Ara!