Biz Kimiz ?

Cyber Teknoloji; Web tasarım, bilişim ve teknoloji sektörlerinde hizmet vermektedir. Firmamız alanında uzman, her biri kendini ispatlamış dinamik ekipten oluşmaktadır. Cyber Teknoloji gerek uzman ekibiyle gerekse teknik ekipmanlarıyla sizlere kaliteli hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Web ve bilişim alanlarında kaliteli hizmetleri ile sektöre hareket getirecektir. Web Tasarım ve bilişim alanında geliştirme, arama motoru optimizasyonu (SEO), web tasarım ve yazılım hizmetleri konularında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kurumsal kimlik oluşturma, kurumsal danışmanlık, reklam ve sosyal medya hizmetleri de sunmaktadır. Cyber Teknoloji sunduğu inovatif ve akılcı çözümlerle sizi bir adım öne çıkarır. Cyber Teknoloji “Her yerde kalitemizin imzası var” sloganı ile müşteri odaklı olarak hizmet sunar.

Misyonumuz;

Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; Cyber Teknoloji çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir.

Vizyonumuz;

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer teknoloji firmaları tarafından örnek alınan teknoloji firması olmak.

Şimdi Ara!