Dijital Danışmanlık

İnternet bağlamında konumunuzun ne olduğu önemlidir. Bunun için de profesyonel şekilde yardım almanız dijital danışmanlık ile olacaktır.

Aşağıda verilen hizmet seçenekleri, danışmanlık hizmet kapsamında detaylandırılmıştır.

Web Sitesi Oluşturma

Dijital ortamda varlığınızı sürdürmeniz ilk olarak resmi bir web sitenizin varlığı ile olacak. Bu durumda direkt olarak siteniz üzerinden tanıtımınızın yapılmasını da sağlayacaksınız. Danışmanlık şirketleri, size seo uyumlu ve kullanıcılar tarafından beğenilecek bir web sitesinin tasarlanmasını sağlayacaktır. Sonrasında ise yıl içinde aktif olması, sürekli olarak içeriklerin yenilenmesi de aynı şekilde şirket tarafından sürdürülecektir.

Neden Dijital Danışmanlık?

Cyber Teknoloji web siteniz üzerindeki eksikliklikleri ve arama motorlarında güncel bir şekilde var olmasını sağlamak için çalışmalarını gerçekleştirmiş olur.

Ürün Analizi

Hedefle Kitle

Mecra

Bütçe

Sosyal Medya Yönetimi

Digital danışmanlık kapsamında sizlere sunulacak olan hizmet arasında sosyal medya yönetimi de bulunuyor. Bu hizmet, sosyal medya üzerinden de tanıtımınızın yapılmasını sağlıyor. Direkt olarak firmanız için ya da sizin için resmi sosyal medya hesaplarının açılması sağlanıyor.

Bu hesaplar üzerinden günlük olarak aktif şekilde paylaşımların yapılması sağlanıyor. Facebook, İnstagram gibi sıkça kullanılan sosyal medya hesaplarında yer almanız önemlidir. Yapılan kampanyalar, indirimler en hızlı şekilde buralardan duyurulmaktadır.

Özel olarak yapılan tasarımlar ile özel günlerin kutlanması,

Özel videolar ile hizmetinizi sunmanız,

Takipçi sayınızın arttırılması gibi hizmetler profesyonel şekilde sunuluyor.

Müşteriler ile Birebir İlgi

Dilerseniz danışmanlık şirketi aracılığıyla sosyal medya hesaplarınız üzerinden yorum hizmeti de talep edebilirsiniz. Sunulmuş olan web sitesi, sosyal medya hesapları müşterilerin yorumlarına, sorularına imkan tanır. Bu da onlarla birebir iletişime geçilmesi açısından önemlidir. Anında cevap veriliyor olması, direkt olarak merak ettikleri hususların online şekilde cevaplanıyor olması önemlidir.

  • Soruların cevaplanmasını sağlamak
  • Yorumlara birebir ilgi ile cevap vermek
  • Yapılan kampanyaları detaylandırmak danışmanlık hizmetiniz ile olacaktır.

Profesyonel hizmet sunduğunuzu, sosyal medya yönetiminizin ve web sitenizin kalitesi ile kanıtlayabilirsiniz. Bu sayede müşteri memnuniyetini de en iyi şeklide kanıtlamış olacaksınız. Sunulan danışmanlık hizmeti sayesinde, sizin de çok daha büyük kitlelere ulaşmanızın mümkün olduğunu göreceksiniz. Daha fazla kişiye ulaştırılan tanıtımlar sayesinde, çok daha kolay şekilde iletiye gitmeniz mümkün olacak. Digital danışmanlık talep ederek, detaylı şekilde size sunulacak hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şimdi Ara!