HİZMET SÖZLEŞMESİ

HİZMET SÖZLEŞMESİ

HOSTING HİZMETLERİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ;

Bu sözleşme, cyberteknoloji.com'un MÜŞTERİ'ye hosting ve/veya domain kayıt servislerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. MÜŞTERİ ve Cyber Teknoloji, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır. Cyber Teknoloji olarak anılacaktır. Mustafa Kemalpaşa Mah. Demet Sok. No:65 Avcılar / İstanbul

SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ;

MÜŞTERİ'nin cyberteknoloji'nin web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir. Cyber Teknoloji bu sözleşmede yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Bu site'ye her eriştiğinizde ve/veya bu site'yi her kullandığınızda sözleşme koşullarını inceleyiniz.

1-HİZMET SÖZLEŞMESİ;

Üyelik, hizmet alımı ve tanımı cyberteknoloji.com üzerinden hizmet alan tüm kullanıcılarımız sözleşme maddelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sitemizde herhangi bir işlem yaparak alıcı sözleşmesini okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ederek onayladığınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.Sözleşme maddeleri cyberteknoloji.com sitesinden üye girişi yaparak hizmet alan aylık, yıllık veya daha uzun süreli tüm hizmetler için geçerlidir.

Cyber Teknoloji sitesine üye olarak hizmet satın alan veya almayan tüm üyelerimiz üyelik bilgilerinde yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

Hizmet siparişi oluşturulan ve ücreti alınan hizmetin Cyber Teknoloji sisteminde eşleştirilmesi ile birkaç dakika içerisinde aktif hale gelmektedir. Cyber Teknoloji sitesi üzerinde Siparişi verilerek ücreti ödenen sunucu ve ek hizmetler hizmetin türü ve talep edilen özellikler doğrtultusunda 24 ile 48 saat içerisinde tamamlanacaktır. Eğer talep edilen özelliklerde bir hizmet stokta bulunmuyorsa bu süreç uzayabilir.

Hizmet, müşteri tarafından ödeme yapılmasını ve sipariş numarasının ödeme ile eşleştirilmesinin ardından hizmete ait şifre bilgilerinin müşteriye gönderilmesi ile başlar. Müşteriye yapılacak her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresi kullanılacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki tüm sorumluluk müşteriye aittir. E-posta hesabındaki herhangi hatadan veya eksiklikten dolayı bilgilerin ulaşmaması hizmet süresinin başlangıç tarihini etkilemez.

Hizmetlerimizde sunulan Kampanyalar dahilinde alınan hizmetler kampanya süreci boyunca geçerlidir. Kampanya süreci Cyber Teknoloji tarafınca belirlenecektir. Hizmet kampanya bitiş tarihinden itibaren belirlenecek yeni fiyat üzerinden ücretlendirilecektir.

Hizmeti kurumsal niteliği olan bir kurum adına satın alıyorsanız, söz konusu kurumsal yapıyı bu Sözleşmede yer alan hüküm ve şartlara göre temsil ve ilzam etmek için gerekli yasal yetkiye haiz olduğunuzu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Hizmeti satın alınan kurum adına yasal yetkinizin olmadığı tespit edilirse, ödeme yükümlülükleri de dahil ve bununla sınırlı olmamak üzere, bu Sözleşmede yer alan yükümlülüklerden kişisel olarak sorumlu olacağınız bilgileriniz dahilindedir.

Cyber Teknoloji kurumsal yapınız içerisinde yetkili bir temsilcisinden tarafımıza gönderilecek herhangi bir talimata, ihbara, belgeye ya da benzeri iletişime itimat etmesi sonucu meydana gelecek hiçbir kayıp ya da zarardan sorumlu olmayacaktır. Müşteri bilgilerinde yer alan bilgilerin doğrulanması hizmeti talep eden müşterinin sorumluluğundadır bilgilerin doğruluğunun onaylanması Cyber Teknoloji mükellefiyetinde değildir.

2-SAHİPLİK;

Hizmet'i Cyber Teknoloji üzerinden satın alan kullanıcı hizmetin asıl sahibidir. Kullanıcı Cyber Teknoloji sistemine kayıtlı mail adresini belirtmek suretiyle yeni bir kullanıcı oluşturarak üye olur ve hizmeti satın alır. Kayıtlı mail adresi ayrıca kullanıcı adıdır. Kayıtlı mail adresinden gelen tüm talepler herhangi bir onaya gerek olmadan gerçekleştirilir ve işlemler tamamlandıktan sonra işlem hakkında bilgi verilir. Bu işlemlerden HOSTING.COM.TR sorumlu tutulamaz.

Cyber Teknoloji üyelik şifrelerini unutan hizmet sahibi kayıtlı mail adresine şifrelerini Cyber Teknoloji sitesi üzerinden talep edebilir.

Kayıtlı mail adresinin tüm yükümlülükleri kullanıcının üzerindedir. Kayıtlı mail adresine ulaşılamadığı durumlarda ise hizmetin yetkili olduğu şahıs veya firma'nın Yasal bilgileri doğrultusunda talep edilecek evraklar tarafımıza gönderilecektir. İlgili evrak ve işlemler incelenerek gerekli karar tarafımızca verilecektir.

Hizmetin satın alındığı kredi kartı sahibi, paypal ödemesini yapan email adresi, Havale veya Eft işlemlerinin yapıldığı şahıs ise kimlik fotokopisi, firma ise tarafımıza kaşeli imzalı bir yazı ile imzanın ait olduğu şahsın bulunduğu şirkete ait imza sirküleri ile başvurulması gerekmektedir.

3-BİLDİRİMLER;

Cyber Teknoloji MÜŞTERİ'ye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle MÜŞTERİ'nin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk MÜŞTERİ'ye aittir. MÜŞTERİ online kayıt esnasında ve/veya daha sonra Cyber Teknoloji'ye bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. Cyber Teknoloji'ye MÜŞTERİ tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, MÜŞTERİ Cyber Teknolojiye'ye hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

4-GENEL KULLANIM VE İADE ŞARTLARI;

Müşteri Cyber Teknoloji sitesinden almış olduğu hizmetler arasında geçiş yapamaz. Sözkonusu geçiş talebi sunucu değişiklikleri bu duruma dahil değildir. Müşteri satın almış olduğu hosting hizmetlerinden memnun kalmadığı taktirde satın alma tarihinden başlamak üzere 15 gün içinde iade hakkından faydalanabilir. Bu duruma domain alımları dahil değildir.

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?