GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK POLİTİKASI

CYBER TEKNOLOJİ'NİN SAĞLAYACAĞI SERVİSLER;

MÜŞTERİ'nin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından peşin veya banka havalesi ile tahsilatını takiben, MÜŞTERİ'nin servislerini kullanıma açar ve MÜŞTERİ'yi bilgilendirir. Hizmet faturası ödemenin ardından yasal süreç olan 7 gün içinde hazırlanıp posta ile gönderilir.

1-Yedekleme ve Güvenlik;

Depolama, Yedekleme ve Güvenlik Cyber Teknoloji, MÜŞTERİ’nin bütün verilerini düzenli bir şekilde HAFTALIK olarak almaktadır ve veri güvenliğini sağlamaktadır, tüm bunlara rağmen kendi bünyesinde bulunan verilerde ortaya çıkabilecek hatalardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Veri yedekleme, eğer veri yedekleme hizmetini almamış ise MÜŞTERİ’nin sorumluluğundadır. MÜŞTERİ her zaman Web Sitesi ve tüm Web Site içeriğine ait dosyaların zarar ve ziyan riskini üstlenmektedir. MÜŞTERİ tamamen MÜŞTERİ Şifresinin ve Hesap bilgilerinin gizliliğini korumakla yükümlüdür. MÜŞTERİ, Hesabı veya şifresi kullanılarak Hesabı altından yapılan veya Site ile bağlantılı veya kendisine ait görüntülenen, bağlantılı, Sunucu üzerinde saklanan veya yayınlanan herhangi bir web site içeriğine ait tüm eylemlerden, ihmallerden ve yapılan harcamalardan sorumlu olduğunu kabul etmektedir. Kısaca; MÜŞTERİ websitesine ait içeriğin kayıp ve zarar görmesini önlemeli ayrıca site içeriğinin arşiv ve yedeklerini korumalıdır.

2-Ücretler ve Ödeme;

MÜŞTERİ, Cyber Teknoloji hosting servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir. Faturalandırma tahsilatın ardından yapılmaktadır. Yenileme tarihinden önce Cyber Teknoloji email aracılığı ile MÜŞTERİ'ye bilgilendirme yapar. MÜŞTERİ en geç yenileme tarihinde ödeme yapmakla yükümlüdür. Yenileme ücretinin ödenmemesi durumunda Cyber Teknoloji tüm hizmetleri durdurma hakkına sahiptir. Cyber Teknoloji, servis ücretlerini, MÜŞTERİ'ye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. Cyber Teknoloji her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, Cyber Teknoloji web sitesi ve/veya e-posta yolu ile MÜŞTERİ'ye bildirilecektir. MÜŞTERİ'nin Cyber Teknoloji servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir. MÜŞTERİ, BU SÖZLEŞMEYİ KABUL EDEREK, İLGİLİ ÜCRETLERİN MÜŞTERİNİN KAYIT ESNASINDA BİLDİRDİĞİ KREDİ KARTI HESABINDAN TAHSİL EDİLMESİNE İZİN VERMİŞTİR. MÜŞTERİ sözleşmeyi dilediği anda, Cyber Teknoloji'ye yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yada MÜŞTERİ paneli yolu ile sonlandırabilir. Bu durumda, Cyber Teknoloji, MÜŞTERİ'nin içinde bulunduğu kullanım dönemini takip eden dönem için yenileme işlemi yapmayacaktır. Sözleşmenin sona erdiği tarihte, MÜŞTERİ'nin Cyber Teknoloji'ye olan borçları, sonlanma tarihinde tahsil edilecektir. Sözleşmenin MÜŞTERİ tarafından sonlandırılması durumunda, MÜŞTERİ'ye ait Cyber Teknoloji'de bulundurulan hizmete ait bütün kayıtlar silinecektir. Cyber Teknoloji, tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, MÜŞTERİ'nin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

3-Cyber Teknoloji'nin SINIRLI SORUMLULUĞU;

CYBER TEKNOLOJİ MÜŞTERİYE SAĞLANAN SERVİSLERİN SÜREKLİLİĞİNİN SAĞLANMASI İÇİN GEREKLİ ÇABAYI SARF EDECEKTİR. BUNUNLA BERABER, Cyber Teknoloji SERVİSLERİN MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINI TAM OLARAK KARŞILAYACAĞINI, KESİNTİSİZLİĞİNİ, HATASIZLIĞINI VE GÜVENİLİRLİK SEVİYESİNİ GARANTİ ETMEZ. MÜŞTERİNİN BU SÖZLEŞME KAPSAMINDA SAĞLANAN HERHANGİ BİR SERVİSİN KULLANIMINDAN VE/VEYA KULLANILAMAMASINDAN DOLAYI OLUŞABİLECEK DİREKT VE/VEYA DOLAYLI ZARARLARINDA Cyber Teknoloji'nin SORUMLULUĞU, EN FAZLA SAĞLANAN SERVİSLERİN TOPLAM BEDELİ KADAR OLABİLİR.

Cyber Teknoloji MÜŞTERİ ile yapacağı iletişimlerde MÜŞTERİ'nin sistemde kayıtlı email adresini kullanacaktır. Cyber Teknoloji herhangi bir sebeple gerektiğinde şifreleri bu email adresine gönderebilir. MÜŞTERİ'nin email adresinin başka biri tarafından ele geçirilmesi durumunda email aracılığı ile Cyber Teknoloji'de işlem yaptırabilir. Cyber Teknoloji'den alınan her türlü hizmete ait şifre ve bilgileri isteyebilir ve Cyber Teknoloji bu email adresine bu bilgileri açık bir şekilde gönderebilir. MÜŞTERİ'nin kendi email adresinin güvenliği kendi sorumluluğunda olduğu için böyle bir durumda oluşabilecek zararlardan Cyber Teknoloji sorumlu tutulamaz. Cyber Teknoloji verdiği hizmet ile ilgili sunucu loglarını kayıtlarında tutmaktadır. Web sitelerine giriş çıkış logları ise MÜŞTERİ'nin yönetimindedir. Sistem bu kayıtları tutmak ile birlikte kayıtlar MÜŞTERİ erişim seviyesinde olduğu için MÜŞTERİ müdahale edebilir. Kendi sistemine kopyalayabilir. MÜŞTERİ ye tahsis edilen alana tam yetki verilmektedir. Internet sitesi için kullanılan hazır yazılımlarda bulunan açıklar veya MÜŞTERİ nin hazırladığı kodlarda yapılan açıklar internet ortamında herhangi bir kişinin site içeriğine ulaşması, veri silmesi veya bilgi değiştirmesine imkan sağlayabilir.

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?